גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

ימי הולדת לילדי חודש אפריל

יום יום בשבוע שם משפחה שם פרטי מחלקת בית חולים
1 שבת גאנו סימון משק
1 שבת רטה תקוה מטבח
1 שבת סיום צהלית פנימית ד
1 שבת מהרט מלקו פנינה תחנה לאם ולילד
1 שבת הררי אושרה ריפוי בעיסוק
1 שבת מליחי שלום תחבורה
1 שבת בן ואליד ד"ר אלי חדר מיון כללי
1 שבת מוניסונגו סמדר פנימית ב
1 שבת גזהיי אשר חצרנות
1 שבת וונדה אוסנת חדר מיון כללי
1 שבת מהרי ביררה מטבח
1 שבת בנימיני נורית חדרי ניתוח
1 שבת רובין עליזה חדרי ניתוח
1 שבת בן-ישי אשר אחזקה כללית
1 שבת טדסה לקאצ' תחנה לאם ולילד
1 שבת נגינסקי רגינה כירורגיה כללית
1 שבת דרבאי מולנק אפסנאות ציוד רפואי
1 שבת דגו פנטה רחל גריאטריה חריפה
1 שבת זייסאנו אסגדש טיפול נמרץ לב
1 שבת זינגר רעות עיניים
1 שבת דובוב ד"ר ולנטינה פנימית ה
1 שבת זרו נאוה מטבח
1 שבת אביי אפרת פנימית ג
1 שבת סייג אבי ילדים
2 יום ראשון אביאור אביטל תחנה לאם ולילד
2 יום ראשון סויסה מרים מטבח
2 יום ראשון לודר עינבל חדר מיון כללי
2 יום ראשון חינובסקי דיאנה נשים
2 יום ראשון צרניאבסקי ד"ר יבגניה רנטגן
2 יום ראשון אבו רמילה אשרף טיפול מיוחד בילוד
3 יום שני אדרי אילנית נפרולוגיה
3 יום שני לגר אנדרי אורולוגיה
3 יום שני מחאמיד מוסא רנטגן
3 יום שני מיכיילוב יוליה הפריה חוץ גופית
4 יום שלישי שדה אור מירי חדר מיון כללי
4 יום שלישי טופציאשוילי רויטל ילדים
4 יום שלישי פטשינסקי דעבול אינסה אורתופדיה
4 יום שלישי פנחסוב עדינה תחנה לאם ולילד
4 יום שלישי כהן טלמור משרד אחות ראשית - כללי
5 יום רביעי צורניה ד"ר לריסה פנימית ג
5 יום רביעי לונדון ד"ר דניאל רנטגן
5 יום רביעי אטוס סופיה ילדים
5 יום רביעי מחילייה סאלם פיזיותרפיה
6 יום חמישי גולדשטיין רוזי גזברות
6 יום חמישי אסרף גנט מרפאת חוץ
6 יום חמישי בורבה ענת רשום חולים - מיון
6 יום חמישי אנדרחנוב אנדריי אורתופדיה
6 יום חמישי מעין שלמה הנהלת בית חולים
7 יום שישי בבייב מרגריטה פנימית ג
7 יום שישי סימונוביץ עזריה רנטגן
7 יום שישי שוויקי פיראס נשים
7 יום שישי בן דוד דוד עיניים
7 יום שישי קלימיאן טל סטג'רים-רפואה
8 שבת חורי זהבה פנימית ג
8 שבת אלבז רות עיניים
8 שבת קסטל צור טיפול נמרץ לב
8 שבת שוורץ לימור מחסנים
8 שבת צבאן אופיר אחזקה כללית
8 שבת דוידוב אלה פנימית ג
9 יום ראשון סבג טל אור פנימית ב
9 יום ראשון וולפוביץ יוליה טיפול מיוחד בילוד
9 יום ראשון ניומן חדוה רבקה פיזיותרפיה
9 יום ראשון קיטורוגה ולדימיר פנימית ה
10 יום שני ברינדר אילנית גביה
10 יום שני חצ'אבה זויה טיפול נמרץ כללי
10 יום שני שוהם חזון ניר עיניים
10 יום שני ספדי בהא גריאטריה חריפה
10 יום שני טטרו כסיף הנדסה ביורפואית
11 יום שלישי כהן מלכה חדרי לידה
11 יום שלישי ארגון גאות פנימית ג
11 יום שלישי ארטושנקי סבטלנה פנימית ב
11 יום שלישי מדושבסקי ילנה גריאטריה חריפה
11 יום שלישי שושני דפי יולדות
11 יום שלישי אהרנוביץ ודים תחנה לאם ולילד
12 יום רביעי זעירא-בלום דפנה תברואה
12 יום רביעי טמנו פנטה תחנה לאם ולילד
12 יום רביעי אזיבקוב יוליה רנטגן
12 יום רביעי יהוד אלה פנימית ב
13 יום חמישי לוי קלרה חיריה פנימית ב
13 יום חמישי דהרי עינת פנימית ד
14 יום שישי מימון דודית טיפול נמרץ לב
14 יום שישי שקיר אבנר תחבורה
14 יום שישי הדר יהודית אחות ראשית - שרותי סיעוד
14 יום שישי עובדיה אורנה נשים
14 יום שישי גמבורג ילנה יולדות
14 יום שישי סמירנוב אירינה פנימית ה
14 יום שישי פשייב ילנה פנימית א
15 שבת כהן צבי אחזקה כללית
15 שבת קאופר חנה שירות סוציאלי
15 שבת טולצינסקי ד"ר ולדימיר חדר מיון כללי
15 שבת מכלוף איילת רשום חולים - מיון
15 שבת בן וליד חליס טל חדרי לידה
15 שבת סינלניקוב ד"ר יורי כירורגיה כללית
15 שבת שפיליוק אנה טיפול נמרץ כללי
15 שבת ביקיה אבבצ' אביבה משרד אחות ראשית - כללי
15 שבת סינלניקוב איגור פתולוגיה
15 שבת מילשטיין ילנה כירורגיה כללית
16 יום ראשון חסון ענת נשים
16 יום ראשון פרג'ון חרות פנימית ה
16 יום ראשון סירוטה נטליה בית מרקחת
16 יום ראשון סטרמואוחוב נטליה נשים
17 יום שני קרמר רוחמה נשים
17 יום שני ציציאשוילי בלה פיזיותרפיה
17 יום שני אוסיפציוק אירנה אונקולוגיה
17 יום שני קיסרי דוד אורולוגיה
18 יום שלישי יחיאל רבקה פנימית ג
18 יום שלישי פיטלוביץ דר" שלמה מעבדה ביוכימית
18 יום שלישי פחימה יפה אורתופדיה
18 יום שלישי חסדאי ברכה-ברי תברואה
19 יום רביעי אפללו שחר בית מרקחת
19 יום רביעי בלנקי שושנה סו פסיכיאטריה - בי'ח כללי
19 יום רביעי אונישצוק אולגה גריאטריה חריפה
19 יום רביעי אבו סיאם ראד פסיכיאטריה א - בי'ח כללי
19 יום רביעי אלעוברה סלים סטג'רים-רפואה
20 יום חמישי חמו מירי תברואה
20 יום חמישי גיהסי עדנה בית מרקחת
20 יום חמישי אמבון ד"ר אליסיה מעבדה וירולוגית
20 יום חמישי טהור לס מרינה פנימית א
20 יום חמישי כלפון יפה אורולוגיה
20 יום חמישי טל חנה מכון להתפתחות הילד
20 יום חמישי שבת ענת תחנה לאם ולילד
20 יום חמישי שוסטר ילנה עיניים
20 יום חמישי חייקין סבטלנה חדרי לידה
20 יום חמישי שוורץ יאנה גריאטריה חריפה
20 יום חמישי חמו מירי כללית
20 יום חמישי סבולדייב אולגה פנימית א
21 יום שישי חסאן איריס קבלת חולים
21 יום שישי מנשה משה מחסן בגדים
21 יום שישי צדוק ליאור חדר מיון כללי
21 יום שישי בזיאן ליליה כירורגיה כללית
21 יום שישי פרס יוליה פנימית ה
21 יום שישי דומש אלה פנימית ג
21 יום שישי קולז'נקו אולגה פנימית ב
22 שבת חיימוביץ אוסנת מרפאת חוץ
22 שבת גילמן פאינה פסיכיאטריה א - בי'ח כללי
22 שבת קרבץ אלכסנדר רנטגן
22 שבת שגוב ילנה נוירולוגיה
22 שבת נגטה פרדה בוזאיהו זהבה כירורגיה כללית
22 שבת סוסן אביבית פנימית ה
23 יום ראשון לייבה גלית גזברות
23 יום ראשון נזריאן ד"ר ירון פה ולסת
23 יום ראשון דשא שיריליז מכון להתפתחות הילד
23 יום ראשון פראדליס יבגני סטג'רים-רפואה
24 יום שני פפיאשוילי ליה מעבדה ביוכימית
24 יום שני שפירר טיבור אחזקה כללית
24 יום שני גרינשפון ציליטה תברואה
24 יום שני בומשטיין מריה פנימית ה
24 יום שני בוקסמן ליודמילה חדר מיון כללי
24 יום שני לב-טיריפמן אנה נשים
24 יום שני שנקר ילנה פנימית א
24 יום שני אסנה נעם אונקולוגיה
25 יום שלישי ציטרון פרופ' שמואל אורולוגיה
25 יום שלישי בוקסנבוים ד"ר פבלו הרדמה
25 יום שלישי סגל נעמה נשים
25 יום שלישי קליוץ סטניסלב אורתופדיה
25 יום שלישי אלקרינאוי ג'ברין טיפול נמרץ לב
26 יום רביעי שכטמן אוה רנטגן
26 יום רביעי באבא מזל הנהלת בית חולים
26 יום רביעי ברוך אינה תברואה
26 יום רביעי חוטינסקי יאנה ילדים
26 יום רביעי טפר אירנה אורתופדיה
26 יום רביעי בודרוב ולרי חדר מיון כללי
26 יום רביעי אסלנוב לילי גסטרואנטרולוגיה
27 יום חמישי רוזינסקי סבטלנה נשים
27 יום חמישי פטראש אטילה אחזקה כללית
28 יום שישי חכיאשוילי אסתר חי פסיכיאטריה - בי'ח כללי
28 יום שישי תורג'מן דוד בטחון
28 יום שישי יוחייב ד"ר ילנה פסיכיאטריה א - בי'ח כללי
28 יום שישי גולדנפרב פבל כירורגיה כללית
28 יום שישי כהן אירנה משרד אחות ראשית - כללי
28 יום שישי אגמון תמר מכון להתפתחות הילד
28 יום שישי מגידיש אביחי מנגנון
29 שבת כהן כוכבה מרפאת חוץ
29 שבת מיור ד"ר קטרינה פסיכיאטריה
29 שבת כהן כפיר טיפול נמרץ כללי
29 שבת פושקש סנדור אחזקה כללית
29 שבת שטוטין מרינה פנימית ג
29 שבת סלובודקין אוקסנה נפרולוגיה
29 שבת פילנובסקי יבגניה חדרי ניתוח
29 שבת גורן דוד כירורגיה יד
29 שבת נוגידאת חמאד ילדים
29 שבת חגי קרן התעוררות
29 שבת חבקין-ויינר נטליה מעבדה המטולוגית
30 יום ראשון מור לילי מעבדה מיקרוביולוגית
30 יום ראשון זבורוב מרים תחנה לאם ולילד
30 יום ראשון מורדכיוב תמרה טיפול נמרץ לב
30 יום ראשון סגרון מזל תחנה לאם ולילד

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד