המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

האקדמיה לסיעוד של המרכז הרפואי - בין מצטייני מערכת הבריאות

אקדמיה לסיעוד של המרכז הרפואי

ברכות לאקדמיה לסיעוד של המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי:
בין מצטייני מערכת הבריאות, במודל המצוינות של משרד הבריאות לשנת 2019-2020

מנכ"ל משרד הבריאות הפרופ' חזי לוי, והאחות הראשית הארצית של משרד הבריאות ד"ר שושי גולדברג, הודיעו היום שהאקדמיה לסיעוד של המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי מדורגת בין חמשת בתי הספר לסיעוד המצטיינים בישראל, לשנת 2019-2020. מודל התמרוץ של משרד הבריאות נועד להעלאת מספר האחיות בישראל.

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי:

"המרכז הרפואי אוניברסיטאי ברזילי רואה ערך עליון בהכשרה מקצועית איכותית ובלתי מתפשרת, בפיתוח מיומנויות קליניות ברמות גבוהות, והמסלול האקדמי של בית הספר לסיעוד משקף תפיסה זו. ברכות לצוות המצוין של בית הספר על הזכייה – בראשות ד"ר רעיה טשליצקי-מדר, סגניתה נלי חיחינאשוילי, והמנהלת הקודמת ד"ר נורית זוסמן - גאה בכם. יישר כח".

ד"ר נורית זוסמן, מנהלת מערך הסיעוד במרכז הרפואי ברזילי: "אני מברכת על ההכרזה וגאה בצוותים המצוינים שלנו. מדובר בצוות מוביל ומנצח, ואני שמחה על כך שהצוות שלנו מקבל הכרה והוקרה ארצית. בית הספר לסיעוד של ברזילי הפך אקדמי בשנתיים האחרונות, שילש

את מספר הסטודנטים, שילב ערכים של מצוינות ומקצועיות, ולא פחות חשוב – כבוד האדם, והחל להוביל בציונים הממשלתיים. תודה לכולם: לצוות ההוראה, לצוות המנהלי, למרצים ולמדריכים הקליניים".

צילום: מורן ניסים, צילום רפואי, דוברות ברזילי

הדפס
עבור לתוכן העמוד