המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

מינץ ירון

ד"ר ירון מינץ

לימודים:

בשנת 1991 סיים לימודיו בפקולטה לרפואה שבטכניון חיפה,  בשנת 1999סיים התמחות בכירורגיה במחלקה לכירורגיה כללית ואונקולוגית בניהולו של פרופ' גור בן ארי, במרכז הרפואי שיבא שבתל השומר.


 

התמחויות:

בשנים 2001-2003 השתלם בכירורגיה לאפארוסקופית מתקדמת בבי"ח סנט מרי שבלונדון, בניהולו של פרופ' ארא דרזי. בנוסף לעבודתו ככירורג, היה גם מעורב במחקר במגוון רחב של תחומים כולל כירורגיה רובוטית, כירורגיה לאפארוסקופית של דרכי עיכול עליונות, מחלות ממאירות של מערכת העיכול וחינוך כירורגי תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.


עם שובו לישראל בשנת 2003, חזר דר' מינץ לעבודה במחלקה לכירורגיה כללית והשתלות שבתל השומר. עסק במגוון רחב של ניתוחים לאפארוסקופים אשר כלל בין השאר את התחום הבריאטרי ועבר מספר רב של השתלמויות בתחום בבלגיה, צרפת, איטליה, שוויצריה ונורבגיה ובמגוון רחב של נושאים/ ניתוחים בתחום זה.


במקביל לעבודתו ככירורג בתל השומר, נטל על עצמו דר' מינץ משימה נוספת, קשה ומאתגרת, של הקמת מרכז לסימולציה כירורגית במרכז הארצי לסימולציה רפואית – מסר, שבתל השומר.

במהלך השנים עד לשנת 2010, ריכז את התחום ועסק בהדרכת רופאים מתמחים מכל תחומי הכירורגיה וזכה להערכה רבה על פעילותו זו בתחום החינוך הכירורגי בארץ ובעולם, הוזמן להרצות בכנסים בינלאומיים והיה שותף לכתיבתם של עשרות מאמרים.

בשנת 2008 החל לעבוד במרכז הרפואי רבין, הקים את היחידה לכירורגיה בריאטרית בבי"ח השרון שכללה צוות רב תחומי מקצועי ביותר, אשר היה אחראי לטיפול ניתוחי, רפואי ומעקב אחר כ 1000 מטופלים במשך 9 שנות פעילותו במקום.


בחודש אוגוסט 2017 הצטרף דר' מינץ למחלקה הכירורגית, כמנהל היחידה לכירורגיה לאפארוסקופית.


ד"ר מינץ הינו חבר בסגל ההוראה של הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב בדרגת מדריך ועוסק מזה שנים בהוראה והדרכת סטודנטים/ רופאים מהארץ ומחו"ל.


תחומי עיסוקו העיקריים כוללים כירורגיה פתוחה ולאפארוסקופית בתחום דרכי העיכול העליונות מעי דק וגס, תיקון בקעים בדופן הבטן וכירורגיה בריאטרית.

 

 

עבר השתלמויות רבות ברחבי העולם בתחומים מגוונים כולל לפרוסקופיה מתקדמת, כירורגיה של דרכי העיכול העליונות וכירורגיה בריאטרית לטיפול בהשמנת יתר.

כירורגיה של דרכי עיכול עליונות – טיפול בבקעים של הסרעפת, כריתת קיבה בגין גידולים שפירים וממאירים.

 

הדפס
עבור לתוכן העמוד