המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
חדש בברזילי- המידע הרפואי שלך באפליקצית "אפולו"
ההתחברות קלה ופשוטה , לאחר הורדת האפליקציה, ניתן להתחבר לקבלת המידע הרפואי במהלך האשפוז או אחריו , באמצעות מספר תעודת הזהות שלך ומספר הטלפון הרשום במרכז הרפואי ברזילי
להתנדב למרכז הרפואי ברזילי
בברזילי מגוון רחב מאוד של תחומי התנדבות, המסייעים רבות לצוותים הרפואיים ולמטופלים. אנו רואים בהתנדבות ערך חברתי עליון ומבטיחים להעניק לך תחושת סיפוק וערך מוסף בעשיית ההתנדבות.
מעבר המכון להתפתחות הילד באופן זמני
בימים אלו אנו המכון להתפתחות הילד מקבל קהל בקומה 2, בבניין החדש באשפוז יום ילדים. לצורך יצירת קשר עם המכון, טלפון: 0505044210. שעות המענה 08:00-12:30. דואל: הילה חורי [email protected]
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

תקנון הגנת מידע ומדיניות פרטיות באתר

 

תנאי שימוש, הגנת מידע ומדיניות פרטיות באתר מרכז רפואי ברזילי


אנא קראו בקפידה:
תנאים אלה הם הבסיס לשימוש באתר מרכז רפואי ברזילי  וברכיבי התגובות באתר.


 

זכויות יוצרים

• זכויות היוצרים והקניין הרוחני, לרבות בשם ובסימני המסחר, בעיצוב האתר, בתכנים המתפרסמים בו על־ידי מרכז רפואי ברזילי, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלולים בו הם של מרכז רפואי ברזילי.
• אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מהנזכרים לעיל ללא קבלת הסכמה של מרכז רפואי ברזילי בכתב ומראש.


 

תנאי שימוש באתר המרכז הרפואי

המידע והעצות הניתנים באתר מרכז רפואי ברזילי ובדף הפייסבוק של מרכז רפואי ברזילי הם בגדר מידע כללי בלבד. הם אינם מהווים תחליף לבדיקה או לייעוץ אצל רופאים, ואינם בגדר "אבחנה רפואית", "חוות דעת רפואית", "המלצה לטיפול רפואי" או "תחליף לטיפול רפואי". בכל מקרה שבו קיימת בעיה רפואית או מתעורר חשד לקיומה, יש לקבל הפנייה לביקור אצל רופא או רופאים בתחומי העניין השונים, ולהיבדק.
בכל מקרה של בעיה דחופה, מקרה חירום או מצב מצוקה (גופני או נפשי) – יש לפנות לקבלת טיפול רפואי בחדר המיון של בית החולים בכפוף להפניה מקופת החולים או למגן דוד אדום (באמצעות מספר החירום 101, בכל הארץ).


בעצם השימוש באתר מרכז רפואי ברזילי, המשתמשים מוותרים על כל תביעה, דרישה או טענה מכל סוג שהוא כלפי מרכז רפואי ברזילי ו/או צוות הכותבים, העורכים והיועצים של האתר.


ידוע לי כי הודעות בעלות תוכן אובדני או הודעות שמשתמע מהן פוטנציאל גבוה לפגיעה פיזית בי, או באדם אחר, עשויות להיות מועברות לידיעת הגורמים החוקיים והבריאותיים הרלוונטיים שבאפשרותם לזהות ולאתר את שולח ההודעה.

דף פיסבוק:

ידוע לי כי כל חשיפה של מידע אישי אודותיי בפורום נמצאת באחריותי המלאה בלבד, וכי מרכז רפואי ברזילי אינו אחראי לשימוש כלשהו אשר ייעשה במידע אישי אשר הועלה על ידי לפורום.

בהעלותי הודעות לדף הפיסבוק של מרכז רפואי ברזילי אני מצהיר/ה, כי ידוע לי שהשימוש בדף הפייסבוק של מרכז רפואי ברזילי כפוף לדין הישראלי וכי אני נושא/ת באחריות המלאה, על־פי כל דין, לתכנים ולתגובות שאני מעלה לקהילה, בין אם אני גולש/ת רשום/ה בקהילה ובין אם אני גולש/ת אורח/ת. ידוע לי, כי אם אחרוג מכללים אלה, ניתן יהיה לאתר אותי ולנקוט נגדי צעדים.


 

מדיניות הגנת המידע והגנת הפרטיות

מרכז רפואי ברזילי נוקט מדיניות אבטחת מידע קפדנית כדי להבטיח את חיסיון המידע של לקוחותיה. מדיניות זו מבוססת על הוראות הדין העוסק בהגנה על מידע ובכלל זה "חוק הגנת הפרטיות", "חוק זכויות החולה", "חוק יסוד כבוד האדם וחירותו" ו"חוק המחשבים". מדיניות זו מיושמת על פי התקנים המחמירים להגנת מידע בארץ ובחו"ל.


מרכז רפואי ברזילי מקיים פעילות שוטפת וקבועה כדי להגן על המידע הפרטי שלך. פעילות זו מתבצעת באמצעות מערכות בקרה וניטור המשולבות בטכנולוגיה מתאימה, שנועדה לוודא כי הגישה למידע הרפואי שלך תתבצע על פי החוק כאמור. גישה למידע רפואי שלך מותנית בהרשאה חד משמעית של הצוות הרפואי והיא מנוטרת כל העת.


 

נתונים שנאספים על לקוחות

כל המידע הרפואי והאישי של שלך נאסף במערכות המידע של המרכז רפואי ברזילי רק לצורך הטיפול בך ובמסגרת הסמכויות המוענקות למרכז רפואי ברזילי על פי דין ולצורך קיום חובותיה לפי "חוק ביטוח בריאות ממלכתי". מלבד כל החומר הרפואי הנוגע לטיפולים שבוצעו, מאוחסן בידי המרכז רפואי ברזילי מידע חיוני כגון מספר תעודת זהות, כתובת וגיל, ובמקרים שניתנה הרשאה מתאימה מהלקוח/ה - מספר כרטיס אשראי לצורך תשלומים באמצעות מערכת חיוב כרטיסי אשראי

מעורבות גורם שלישי:


אתר מרכז רפואי ברזילי (www.bmc.gov.il) מכיל רכיב של גוגל ושל פייסבוק המיועד לשיפור רמת המידע והגלישה באתר מרכז רפואי ברזילי. לפי תנאי השימוש של גוגל ושל פייסבוק הרכיב הזה מאפשר גם לגוגל ולפייסבוק לדעת באילו מסכים באתר גלשת. להרחבה בנושא ניתן לעיין בקישורים הבאים:


• לעיון בתנאי השימוש של גוגל:
https://www.google.com/intl/iw/policies/privacy
• לעיון בתנאי השימוש של פייסבוק:
https://www.google.com/intl/iw/policies/privacy

אופן שמירת המידע

כל המידע מאוחסן בחוות השרתים של המרכז רפואי ברזילי. חוות השרתים, כמו גם כל מערכות המידע של מרכז רפואי ברזילי, מאובטחת באמצעים המתקדמים בעולם. בנוסף, מרכז רפואי ברזילי מאחסן חומר ארכיוני באמצעות חברת "ארכיב 2000", שהיא ספק שירות של מרכז רפואי ברזילי. החומר הארכיוני נשמר בהתאם להוראות כל דין והוראות משרד הבריאות לעניין שמירתם של מסמכים רפואיים. החומר מאוחסן במיכלי גניזה מסומנים. הארכיון מנוהל ומאובטח על פי כללי הגנת מידע מחמירים.

נהלי אבטחת מידע

מרכז רפואי ברזילי מקיים מדיניות הגנת סייבר, המתעדכנת במקביל לשינויים בעולם הסייבר כדי לענות לכל דרישות החוק והתקנות, וכמענה לאיומים על המידע מעת לעת ושינויים טכנולוגיים. הנחייה ויישום של הגנת המידע תורגמה ע"י האגף למערכות מידע ומחשוב:
1. הוראות הגנת מידע לעובדי המנהלה ולאנשי סיעוד ורפואה.
2. הוראות הגנת מידע לספקי הארגון.
מדיניות הגנת המידע והוראות הגנת המידע נותנות מענה מאובטח לכל נתיב המידע הרגיש שלך במרכז רפואי ברזילי.
מרכז רפואי ברזילי מחזיק בתקן JCI   העולמי ותקן מכון התקנים הישראלי לאבטחת מידע רפואי של האדם, תקן ISO 27799-2013
הממונה על הגנת הפרטיות, המידע והסייבר במרכז רפואי ברזילי
תפקידו של הממונה, רענן עייש, הוא לוודא את קיומו של תהליך השמירה על הפרטיות, הסודיות והזמינות של המידע. הממונה פועל על פי מדיניות הגנת המידע של מרכז רפואי ברזילי, הנחיית מנמ"ר הארגון, הנחיות ועדת היגוי להגנת המידע במרכז רפואי ברזילי והוראות החוק.
הממונה משמש מנחה מקצועי לכלל הארגון לרבות שיטות הטמעה, התוויית הוראות עבודה, בקרה וביקורת. בנוסף, בכל אחת מיחידות המרכז רפואי ברזילי - לרבות משרד הבריאות ,בית הספר לסיעוד ומרכזי בריאות הנפש הכפופים למרכז הרפואי. 
הממונה אחראי על יישום כללי אבטחת המידע בארגון, יזום ויישום נהלים וכלים להגנה על המידע ומערכות הארגון, סקירת סיכונים וניהול סיכוני אבטחת המידע, הנחייה, בקרה ואכיפת יישום נהלי וכללי אבטחת מידע של ספקי הארגון.

העברת מידע לצד שלישי

המידע נמסר לצד שלישי אך ורק לצורך טיפול רפואי או על פי הנחיות החוק. בטרם מעביר מרכז רפואי ברזילי מידע לצד שלישי, הוא עורך מבדקי אבטחת מידע מקיפים, והצד השלישי, לרבות עובדיו, מתחייבים להגן על המידע וחתומים על התחייבות לשמירת סודיות.
בנוסף, מועבר דרך קבע מידע, על פי חוק, לגופים אלה:
לביטוח הלאומי - בנושא תאונות עבודה
למשטרה - בנושא תאונות דרכים
למגן דוד אדום - נתוני פינוי באמבולנסים
למשרד הבריאות - דיווחים המחויבים על פי חוק, כמו דיווח על מחלות קשות
לקופות החולים – דיווח על ימי אישפוז .
גם כאן מתנהל תהליך של בקרה וניטור שוטף של ניהול המידע.
תלונות בנושא פגיעה בפרטיות
אדם הסבור כי המידע על אודותיו שגוי או לוקה בחסר במערכת המרכז רפואי ברזילי, או שיש לו נושא לבירור הקשור בהגנת הפרטיות יכול לפנות לנציג פניות הציבור במרכז רפואי ברזילי בקישור הבא: 
http://www.bmc.gov.il/?CategoryID=20&ArticleID=13&SourceID=20&sng=1


או בדואל


כתובת דואר: רח' הסתדרות 1, אשקלון 

יש לצרף לפניה את כל המסמכים עליהם היא נסמכת ואת נימוקי הבקשה.
כל לקוח זכאי לעיין ברשומה הרפואית הקיימת לגביו. קבלת עותק מהחומר הרפואי המלא מותנה בתשלום על פי חוק.


 

מדיניות הפרטיות במרכז רפואי ברזילי

"מידע חסוי אישי " הוא מידע פסיכיאטרי, מידע גנטי ומידע בנוגע להריון ו/או הפסקת הריון של קטינות. הגישה למידע זה מתנהלת באמצעות מערכת הרשאות קפדנית. רק אנשי צוות רפואי ואנשי צוות מנהלי רלוונטיים, המטפלים בלקוח במרפאות, במכונים ובבתי החולים, רשאים לראות ולנהל את המידע - וזאת רק לשם הטיפול הרפואי. הגישה למידע במערכות המידע של המרכז רפואי ברזילי מנוטרת ומבוקרת בכל העת, ובכל נקודת זמן ניתן לדעת מי צפה במידע הרפואי, מי ביצע בו שינויים ומתי.

שינויים במדיניות הגנת המידע

שינויים במדיניות הגנת המידע או הגנת הפרטיות יכולים להתרחש אם חל שינוי בחוק או פורסמו תקנות בעניין, או בשל שינויים טכנולוגיים, או בשל איומים חדשים על המידע. כל שינוי במדיניות הגנת המידע מובא לאישור בפני וועדת ההיגוי העליונה להגנת מידע בראשות הרופא הראשי בהנהלת מרכז רפואי ברזילי. שינוי במדיניות, אם יתרחש יפורסם באתר מרכז רפואי ברזילי.


 

בקשות, הערות והארות


אם יש לכם בקשה, הארות או הערות אנא כתבו אלינו.


לצור קשר לחץ כאן


לתשומת ליבך, השימוש באפשרויות השונות של "פייסבוק" עשוי לשתף את המידע עם אחרים

עבור לתוכן העמוד