המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

אירוע התרמה אורגן על ידי עמותת שוחרי המרכז הרפואי ברזילי לטובת מחלקת נשים

עמותת שוחרי המרכז הרפואי ברזילי הצליחה לגייס אמש 700,000 ש"ח למען מחלקת נשים ויולדות באחד מהאירועים האופנתיים שידע האזור.

במוצאי שבת ה 19/12/2009 אירגנה עמותת שוחרי המרכז הרפואי ברזילי ערב התרמה לטובת מחלקת נשים, אותו הנחתה בחן והדר הגב' שירה פליקס. 

 

במהלך האירוע הוצגה תצוגת אופנה מרהיבה מדגמי המעצב המוביל ירון מינקובסקי שהדרים ביחד עם הדוגמניות המובילות בארץ ביניהן: מירי לוי (אשתו הטריה של פאבלו רוזנברג), מוריאל, ג'ני (מהאח הגדול) ונערת ישראל - שרון קנת, בהפקתה של סמדר גנזי.

 הדוגמניות באירוע ההתרמה

הדוגמניות באירוע ההתרמה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את האירוע כיבדו סגן שר החוץ, דני איילון וחברת הכנסת מירי רגב, ראש עיריית אשקלון מר בני ועקנין, מנהל המרכז הרפואי ברזילי, ד"ר שמעון שרף, מנהל המערך למיילדות וגינקולוגיה, הפרופ' אייל ענתבי ויו"ר עמותת ידידי בית החולים מר רוני מהצרי. 

 

רבים מאנשי העסקים מהעיר אשקלון פתחו את ליבם וכיסם וביניהם, איש העסקים אלי אלעזרא אשר עלה על הבימה וקרא לחברו משכבר הימים,  דר' יניב, רופא בכיר במחלקת נשים במרכז הרפואי "ברזילי" לשיר ותמורת שירתו יתרום סכום של 18,000 ש"ח.  הקהל באולם מחא כף והצטרףבשירה אל דר' יניב אשר נענה לאתגר.


 

 

הדובדבן שבקצפת הייתה עלייתן למסלול של נציגות נשות  העיר אשקלון שזכו למחיאות כפים סוערות  בהתהלכן בטבעיות על מסלול הדוגמנות לבושות בדגמיו של ירון מינקובסקי  והראו לכל הקהל באולם כיצד מדגמנים אופנת הוט קוטור.

 

הערב כולו הוקדש למטרת איסוף תרומות והודות לתורמים  הנדיבים והתרומות שהתקבלו  יחלו בחודשים הקרובים עבודות השיפוץ של מחלקת נשים בהיקף של 13,000,000 ₪ כששני מליון מתוכם נאספו ע"י עמותת שוחרי בית החולים בשני ערבי התרמה. 

 

חברי העמותה: "אנו שמחים כי האחריות שלקחנו על עצמנו לעזור להנהלת בית החולים לשפץ את מחלקת נשים הניבה פרות, ויחד נאפשר מתן מענה ברמה נאותה לנשות אשקלון והסביבה".


 

 

וזו ההזדמנות להודות לכל הגופים שתרמו להצלחת הערב: המעצב ירון מינקובסקי, אולמי "גני הצבי" שתרמו את האכסניה וארוחת הערב, נעלי "קרלי-דו" מאשקלון שתרמו את נעלי הדוגמניות, הספר האשקלוני אלירם כהן והצוות שלו שעיצבו את ראשן של הדוגמניות, חברת "איל מקיאג' " שאיפרו את הדוגמניות, וכלי התקשורת המקומיים שאנו גאים בהם, "רדיו דרום", "העיר", "סקופ" " וסטאר" ואתר אשקלונים.

 

ד"ר שרף באירוע ההתרמה יחד עם פרופ' ענתבי

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דר'  שמעון שרף, מנהל המרכז הרפואי וסגן שר החוץ, דני איילון בשיחה עם פרופ' ענתבי ורעייתו.

 

 

הדוגמניות עם המעצב

 

הדוגמניות

אם ובתה מדגמנות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נציגות העיר אשקלון, האם ובתה על מסלול הדוגמנות ואחד הדגמים בתצוגה.

 

  

סמדר גמזו מאררגנת התצוגה

סמדר גנזי יחד עם הדוגמניות בסוף התצוגה

 

ירון מינקובסקי עם הדוגמניות בסיום התצוגה ויו"ר עמותת ידידי בית החולים, מר רוני מהצרי מעניק תעודת הוקרה על התנדבותו.

  

ירון מינקובסקי עם הדוגמניות בסיום התצוגה ויו"ר עמותת ידידי בית החולים, מר רוני מהצרי מעניק תעודת הוקרה על התנדבותו.

הדפס
עבור לתוכן העמוד