המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

משכנה החדש של היחידה לפוריות והפריה חוץ-גופית

בתאריך 22/04/2010, ח' אייר תש"ע, התקיים טקס מרגש של חנוכת המשכן החדש של היחידה לפוריות והפריה חוץ גופית, במרכז הרפואי ברזילי.

בטקס נכחו אורחים נכבדים, עובדי המרכז הרפואי וכל צוות היחידה.

את הטקס פתח הרב  מנחם  ברושטין – ראש מכון פוע"ה (פוריות ורפואה עפ"י ההלכה) ששיבח  את המרכז הרפואי בכלל ואת היחידה לפוריות והפריה חוץ-גופית בפרט. בטקס קביעת  המזוזה על  פי "החיד"א" , נטלו חלק בקריאת פרקי תהילים, כל רופאי היחידה: פרופ' אורביטו, דר' מלצר, דר' רבינזון ודר' ליברטי, מנהל החטיבה פרופ' ענתבי, מר אריה נויק מנהל מחלקת פיקודים בפוע"ה ומר שחק, אשר משפחתו תרמה את מכשיר אולטראסאונד, להנצחת זכרו של בנם צביקה ז"ל.

 

צוות היחידה להפרייה חוץ גופית

בתמונה: צוות היחידה לפוריות והפרייה חוץ גופית

 

פרופ'  ראול אורביטו מנהל היחידה, הודה להנהלת המרכז ולכל המחלקות במרכז על העזרה הרבה "במהפך"  והמעבר למקום מואר ונוח, וציין את התפתחות היחידה והצלחותיה בשנים האחרונות, הן ברמה הרפואית והן האקדמית. יחידה שמציעה שירות איכותי למטופלות, עם שיעורי הריון מעל 5% בהשוואה לממוצע הארצי. כמו-כן, את העובדה שמ"ברזילי תצא תורה", ושטיפולים הן לדחיית ביוץ בנשים מסורתיות והן למטופלות עם תסמונת השחלות הפוליציסטיות, מבוצעים עפ"י פרוטוקולים שפורסמו במרכז הרפואי. פרופ' אורביטו הודה למשפחת שחק על תרומתם ועל עזרתם בשיפור השירות ורווחת המטופלות, כך שעיקר הטיפול והמעקב, יבוצע בעתיד הקרוב ביחידה עצמה, תחת קורת גג אחת. בסיום דבריו הודה לכל צוות היחידה ולאחות האחראית, על תרומתם וחלקם במעבר החלק והבלתי מורגש וסיפר על ההפתעה והתגובה הנרגשת של כל המטופלות עם הגעתן למשכן החדש.

 

 

 טקס הפתיחה של היחידה

 

בתמונה: הרב בורשטין, האחות האחראית ומשפחת התורמים.

 

לסיום נשא דברים דר' שמעון שרף, מנהל המרכז הרפואי, שיבח את היחידה על פועלה, הודה למשפחת שחק על תרומתם וסיים באיחולי הצלחה  ובברכת פרו ורבו. 

  

הדפס
עבור לתוכן העמוד