המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

תודה למחלקה הכירורגית ולכל צוות ברזילי

מכתב תודה 16-04-2019

לצוות הסיעודי במחלקת כירורגיה
בית חולים ברזילי.

אין די מלים להביע את תודתנו והערכתנו הרבה כלפי צוות מח' הכירורגיה בבית החולים.
אבינו, מ.ק אושפז במחלקה כירורגית במשך כחודש לאחר שעבר ניתוח.
אבינו הוא אדם עם מצב בריאותי מורכב ואישיות לא קלה מה שמצביע על חולה שלא קל לטפל בו מכל הבחינות, ובכל זאת בזכותכם היום אבי חזר לביתו ומתהלך על רגליו וזה אך ורק בזכות אותם המלאכים שטיפלו בו במחלקה בדמות אחיות וכוחות עזר.
כל אחת ואחד מכם נתן טיפול מקצועי, מלא חמלה ואמפטיה ומצד שני אסרטיבי כשצריך כדי שאבי ישוב לעמוד על רגליו!
במשך שהותנו נוכחנו לדעת שוב והפעם לא מהתקשורת וגוף שלישי, אלא מקרוב כמה תנאי העבודה שלכם הם קשים, כמה כוחות פיזיים ונפשיים ואצילות נפש נדרשים כדי לטפל בחולה ועוד יותר כשמדובר בעשרות חולים שמאושפזים במחלקה.
האחות הסגנית ילנה שלרגע החיוך לא נמחק מפניה למרות הלחץ והדינמיקה במח' ברגע שנכנסת לחדר משרה אווירת ביטחון. האח מיכאל בעל ידע, סבלנות, אמפטיה כלפי המטופל, האחות אולגה שבנועם וצניעות שלה משדרת שאנחנו בידיים טובות, האחות רגינה שעומדת על שלה ולא מוותרת לחולים כי טובתם בראש מעייניה, האחות אתי שניגשת תמיד בנועם ונותנת לך להרגיש שבזמן הטיפול שלה באבי, אבי הוא החולה היחיד כרגע במחלקה...
עדנה, ריטה, ליליה ושאר הצוות שהרי אם נכתוב על כל אחת ואחד לא נסיים לעולם, אבל אנחנו רוצים שתדעו שאנחנו מוקירים ומעריכים את פועלכם כי ההצלחה של ניתוח לא נמדדת רק בכירורג מוכשר, אתם הגורם העיקרי בהחלמתו של המטופל!
לסיום רוצה לברך אני אותכם בשם אבי ומשפחתי, שלא תאבדו לעולם את רגישותכם ואהבת האדם
ויישר כח כי אתם מדהימים.

משפחת ק.
(השם המלא שמור במערכת).


 

אמי ואני מודים מקרב לב לפרופ' יופה, לד"ר ליבשיץ, לכל האחיות ושאר צוות המחלקה הכירורגית בשלוש המשמרות ובמרפאה הכירורגית לטיפול היוצא מן הכלל לו זכינו, ואשר התבטא ביחס כ"כ אנושי, חם, קשוב, אכפתי, מרגיע "בגובה העיניים", ולביצוע הכ"כ מקצועי לכל אורך הדרך: מאבחון ראשוני להערכת אופציות להתערבות, בירור טרום נתוחי מקיף ויסודי, קבלה לאשפוז, מהלך האשפוז, והשחרור המהיר הביתה לאחר יומיים.

לד"ר ברמן מטיפול נמרץ וד"ר פוליאקוב ממרפאת ריאות תודה רבה על תרומתכם הכ"כ חשובה להצלחת הניתוח והיחס החם והמרגיע תוך כדי הכרה והבנה של הסיכונים ודרכי הטיפול.

לצוות חדר הניתוח והמרדימים תודות על הביצוע הכ"כ מקצועי ובקרת האיכות המרשימה שתרמה להרגשת הבטחון והאמינות בכניסה לניתוח - ולתוצאות המרשימות ולשיבה הביתה יומיים לאחר מכן.

ולד"ר חזי לוי, מנהל המכז הרפואי, ברצוני להביא כל זאת לתשומת לבך. ובנוסף, כרופא וכאשקלוני החי בבוסטון ובעבר נמנה על צוות ביה"ס לרפואה באוניברסיטת הרוורד מצאתי לנכון להדגיש שאמי ואני התנסינו בשירות רפואי אנושי ומקצועי ברמה שהנך יכול להתגאות בה, במיוחד כשהנך בדרכך להשתלמות שם

תודה ד"ר ריביצקי.

  מכתב תודה למערך הכירורגי
  תודה למחלקה הכירורגית
הדפס
עבור לתוכן העמוד