המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

תודה למחלקה לסיכון גבוה

מכתב תודה מתאריך  03-11-17

ראשית כל אודה לכם על ההבנה והאכפתיות בנוגע לבקשתנו הראשונית שהייתה חרגיה ובכל זאת נענתה בחיוב, בשמחה ובמהירות.


כאמור ילדתי בשעה טובה את בני אילון אלימלך בתאריך 2.10 בחדר הלידה אצלכם בברזילי.


אציין כי כבר יום קודם לכן אושפזתי במחלקה לסיכון גבוה ויום למחרת ביליתי בצירים בחדר הלידה עד אשר הוחלט להכניסני לניתוח קיסרי בהרדמה מלאה.


זה המקום להודות לכל האנשים המופלאים והנהדרים בהם פגשנו ונתנו לי יחס של בית חם ודאגה אמיתית והוכיחו לנו כי לא בכדי התעקשנו ורצינו עד מאוד ללדת אצלכם.


החל מהאחיות הנפלאות פלינה, אנה וחנה וכמובן האחראית שמחה במחלקה להריון בסיכון גבוה – שאליהן הגעתי חרדה מחוסר וודאות וידיעה – והן טיפלו בי כמו בת, במקצועיות ובהומור ובחיוך ונתנו לי להרגיש שאין מקום לדאגה.


כנ"ל בחדר לידה, הרופאה נטלי,האחות הראשית רעות והאחות נטלי המדהימות שדאגו להיכנס בכל הזמנות לחדר שלי אפע"פ שהיה עומס רב, להרגיע, לבדוק ולטפל בצורה הכי מקצועית שיש.


וכמובן לצוות חדר הניתוח – האחות רלי ודוקטור שוחט – מקצועיות לעילא ולעילא.


במיוחד אודה למרדים – דוקטור אלבו – שעוד בשיחה לפני הניתוח דאג להרגיע, להסביר הכל ולחייך ולתת לי תחושה שאני בידיים הכי טובות בעולם – מודה לו מאוד.


בראש כולם אודה לתמי דוד (אחות ראשית לשעבר ומתנדבת בהווה)– שהפנתה אותי אליכם בהמלצה חמה ונתנה לי את המקום להאמין שזה בית החולים הכי נכון עבורי לעבור את החווייה הפלאית הזו – לידה.

 


בהזדמנות זו – רוצים אנו להודות למקום שבו הכל החל, המחלקה להפרייה חוץ גופית בהנהלתו של פרופסור שבח, לדוקטור רובינזון, לדוקטור מלצר, דוקטור לצר, לאחיות הנפלאות – דייזי,בת אל ונטלי – שגם כאשר צלצלו לתת בשורות פחות משמחות כשלא הצליח – הן ידעו לעשות זאת בשיא הרגישות ולתת מקום לאופטימיות ואמונה, כל שכן כאשר זה הצליח והן צלצלו בשמחה עצומה לבשר לנו את הבשורה! אין כמוהן!!!!!


לבנות היקרות והמדהימות מהאדמינסטרציה – למלי, פנינה ומורן – שמתקתקות עבודה כמו 10 אנשים גם יחד ותמיד עושות הכל בחיוך ובאהבה, לטכנאיות האולטרא סאונד ולכל עובדי משק הבית של בית החולים לכולם כולם אנחנו מודים מקרב הלב.


כל אחד ואחת במחלקה הרגישה הזו – הינו אדם מופלא מאין כמוהו – שליחים של אלוהים – זכינו לקבל את הטיפול הכי טוב שיש בזכותם.


 

אשמח אם תעבירו את רשמינו אלו להנהלת בית החולים – דבר מכל האמור לעיל איננו ברור מאליו, בעלי אסף ואנוכי ומשפחותינו מודים לכם על יחס מדהים, טיפול מקצועי ומסור למן ההתחלה ועד לסיום החוויה.


מודים לכולכם על זה שיש לכם חלק גדול באושר ובמתנה הענקית שקיבלנו, ילד מדהים, מתנת אלוהים אמיתית.


 

אשמח לדעת אם יש לכם דף פייסבוק בכדי לחלוק עם כולם את החווייה המדהימה והרשמים שהותרתם בליבנו ובחיינו.


באהבה ובהערכה ענקית

כרמית,אסף ואילון א.  (השם המלא שמור במערכת)

 




שלום רב ברצוני לשבח ולהודות מקרב לב לאחות רוטשטיין פלינה אשר נותנת יחס ושירות במחלקת הריון בסיכון.

 

אני נמצא עם אישתי פה כבר יומים ואת היחס שהיא מקבלת מאחות פלינה אין לי דרך להודות לה בתור אחד שיהיה מאושפז מספר פעמיים בחיי בבתי חולים אף פעם לא נתקלתי ביחס כזה או שירות כזה שהייתי מגדיר אותו מעל המצופה

 

 באמת יישר כח לאותה אחות והכי חשוב המון המון תודה

 

תודה א. ס.ז

(השם המלא שמור במערכת)

 

 

הדפס
עבור לתוכן העמוד