המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

תודה למרכז שיקום

16/08/2021

 

לכב'': מנהל המערך מרכז הלנברג לשיקום ד"ר מיכאל ורשבסקי

 הנדון: הבעת הערכה לצוות בתאריך ה-30/6 אמי, ש.ק. (חדר 109), הגיעה למרכז השיקום באשקלון לאחר ניתוח להחלפת צוואר ירך ושבר ביד. פגש אותנו האח האחראי - איוב חסן בסבר פנים יפות וברגישות יתרה. לאחר היכרות קצרה הבנתי, שאיוב אדם מיוחד, עדין, אכפתי ומקצועי, אשר לא מרבה במילים ועושה הכל למען מטופליו. ברגע שאמי התקבלה בחדר הגיעה אחות בשם לימור. לימור המהממת החלה להתעניין לשלומה של אמי, לשאול אותה שאלות על מצבה הבריאותי. מיד הבנתי, שפגשנו יונה צחורה, בעלת לב זהב, אישה עדינה, מכילה, מתחשבת, איכותית וכל התכונות הנ"ל מלוות במקצועיות ובכובד ראש. תודה רבה לד"ר סבטלנה ולד"! ד"ר נטליה הנהדרות. רופאות מדהימות! אמי מודה מקרב ליבה ומעריכה שזכתה לטיפולן המסור, הנאמן והמקצועי.

 

 תודה מיוחדת למנהל המערך ד"ר ורשבסקי מיכאל על הישיבות בהן לקח חלק אתנו, בני המשפחה, על האוזן הקשבת, על התחשבות ועל מקצועיות מירבית, ועל כך, שמנהל ביד רמה את מרכז לשיקום. יישר כוח!! רציתי להודות על הליווי האישי, המתחשב, המקצועי והאיכותי של פיזיותרפיסת פיראס אלעדאם אשר בזכותו אמי עומדת היום על רגליה. פיראס הוא איש נדיר, נעים הליכות, מקצועי בדרגה שלא ניתן לתאר. יש תמיד תחושה שיש על מי לסמוך. פיראס לווה גם אותי באופן קבוע ונתן לי הדרכה בנוגע למצבה של אמי. הכל נעשה בנועם, בסובלנות ובסבלנות מרובה. תודה למרפאה בעיסוק הנהדרת עדי, שמלווה את אמי ואותי באופן יעיל, מקצועי, יסודי על כך, שאינה מפספסת כל נתון או מידע שעשוי לרפא/לסכן את אמי. עדי דואגת לזמינות ונמצאת בקשר הדוק איתי לגבי התקדמותה של אמי. תודה מקרב לב לנתנאל בורנשטיין על שיעורי ההידרותרפיה המועילים והמרפאים. לא תמיד התאפשר לאמי לקחת חלק בשיעורים (עקב בדיקות במרפאות חוץ), אך נתנאל גילה רגישות וקבע את השיעורים בזמנים נוחים עבור אמי. תודה רבה לעובדת הסוציאלית ויולה על הליווי המסור והצמוד של אמי של משפחתי, על היחס המכיל, על הסבלנות, על הניחומים וההרגעות ברגעים לא פשוטים שעברו הוריי היקרים. על הקשר הפיזי והטלפוני שיצרה ויולה, על היוזמה והרצון לעזור. לצוות הרפואי היקר! ברצוני להביע הערכה רבה ועמוקה למעשיכם המדהימים! תודה לאחיות ולכוח עזר שטיפלו באמי במסירות מופלאה! תודה על האכפתיות, המסירות, ההכלה וההבנה.

 

 במהלך חודש וחצי הצוות נענה לכל בקשה באדיבות, הסדר המופתי, הניקיון, והדאגה לכל פרט ברגישות. לא מובן מאליו שאנושיות כזאת מתפרצת במצבים כל כך קשים, וסבלנות מדהימה שעוטפת וחובקת ברגעים הקשים, היחס האישי , האכפתיות והלבביות בין מאות מטופלים.

 

סליחה במידה ופסחתי על מישהו...

 

 בהוקרה רבה, אלינה (הבת של י.)
א.ק.ג (השם המלא שמחר במערכת)

הדפס
עבור לתוכן העמוד