המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

הדרכה שנתית לנוהגי הרכב התפעולי במרכז הרפואי ברזילי

כמידי שנה בחודש דצמבר מתכנסים כל נוהגי הרכב התפעולי להדרכת נהיגה המטרה, להקנות ידע ולרענן נהלים. השנה היה לנו הכבוד לארח את רפ"ק אמנון לוי, ק. פיקוח תנועה במרחב דרום שהרחיב לנו את הידע בתחום הנהיגה הנכונה. ההדרכות התקיימו ב- 3 סבבים בימים: ראשון, ה- 2/12/18 ו- שלישי, ה- 4/12/18   סה"כ השתתפו בהדרכה 154 עובדים מתוך 196 עובדים הרשומים במצבת נוהגי הרכב התפעולי ועובדים אשר לא השלימו ההדרכה אינם מורשים לנהוג ברכב התפעולי עד אשר ישלימו ההדרכה.  


מר יהודה אביצור, ס. מנהל אדמיניסטרטיבי עדכן כי אושרה התוכנית לשטח התפעולי ובימים אלו יוצבו התמרורים גם בשער המערבי המגדירים את שטח ביה"ח כשטח תפעולי. בנוסף, התייחס לצמיחה בכמות הרכבים והנהגים ושומרים על 0 תאונות בדרכים זה נובע מריענון הנהיגה בהדרכה השנתית. נמשיך לשמר מסורת ברוכה זו.
רפ"ק אמנון לוי, ק. פיקוח תנועה מרחב דרום הדגיש את חשיבות היום וברך את באי הכנס. בנוסף, התייחס למרכיבים העיקריים בתאונות הדרכים: השימוש בפלא', נהיגה בשכרות ונהיגה באופניים חשמליות הינם המרכיבים העיקריים להיסח הדעת בזמן הנהיגה והבסיס העיקרי לאכיפת המשטרה.

יאיר ערוסי, מארגן יום ההדרכה וממונה על הרכבים התפעוליים הציג את מח' התחבורה כיחידה מקדמת איכות ומצוינות בתחום הרכב התפעולי ונתינת הדגש ל- 2 מטרות עיקריות: הגברת המודעות לנהיגה נכונה,  המשך פיתוח ואחזקת הרכבים התפעוליים. בסיום ההדרכות חולקו ההיתרים לשנת 2019.
 

   

 

 

 

יום ההדרכות עבר בהצלחה רבה.

הדפס
עבור לתוכן העמוד