המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

תעודת הצטיינות לפגיית המרכז הרפואי ברזילי

בתחילת חודש ינואר התקיים במשרד הבריאות בירושלים טקס הענקת תעודות הצטיינות לפגיות וגם למודל תמרוץ למניעת זיהומים. ליצמן: "מעודד אותי לראות את המוסדות מתחרים ביניהם על מנת להביא הישגים. זוהי תחרות חשובה ובריאה, אני יודע שצוותי בתי החולים עושים ימים כלילות על מנת להשתפר ולהשתדרג, ואני מברך אותם על כך. "
 
סגן שר הבריאות יעקב ליצמן הוסיף כי אלו שני דגלים שהצוות המקצועי של המשרד שם גבוה בראש סדר העדיפויות ואני שמח לראות תוצאות. אני מעודד מהתחרות הבריאה בנושא ואני יודע שצוותי בתי החולים עושים ימים כלילות על מנת להשתפר ולהשתדרג בהיבטים חשובים אלו. "
 
משה בר סימן טוב מנכ"ל משרד הבריאות הוסיף: " הצבנו לעצמנו יעדים ואני שמח לראות שבתי החולים יחד עם המשרד מגיעים להשגים מרשימים בשיפור מתמיד הן בנושא הפגיות והן בנושא הזיהומים. חשוב לי לברך את הצוותים הרפואיים, מנהלי בתי החולים שמקדישים לסוגיה את מירב האמצעים שנדרשים.
 
ד"ר ורד עזרא ראש חטיבת רפואה סיכמה ואמרה  "נושא מניעת זיהומים ומניעת עמידות לאנטיביוטיקה בבתי חולים נמצא בעדיפות גבוהה בסדר יומו של המשרד שמקדיש תשומת לב מיוחדת לתחום וקידומו. כמובן גם נושא הפגיות והפגים הוגדר כאחת מתכניות הדגל של המשרד, והשנה אנו מציינים את השנה החמישית לתוכנית הכוכבים. אני שמחה על התחרות בין מוסדות הרפואה השונים ושמחה על ההישגים. אני מודה לצוותים הרפואיים על ההישגים ומשבחת את ההנהלות על ההירתמות. השותפות של כולנו במודל היא הצלחה."


 
 

 

 


 

תמונות באדיבות דוברות משרד הבריאות.
 
כתבה- אייל בסון
דובר משרד הבריאות
 

הדפס
עבור לתוכן העמוד