המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

טיפול נמרץ לב

כרטיס ביקור

שם המערך

טיפול נמרץ לב
 

תחומי פעילות עיקריים
המערך הקרדיולוגי עוסק באבחון, טיפול ומניעה של מחלות לב בחולים מאושפזים ואמבולטוריים. הטיפול במחלות לב נעשה בשלב החד ובשלב הכרוני.

 

ביחידה מתאשפזים חולים עם התקף לב חד, וחולים הסובלים מבעיות בתפקוד הלב אשר מחייבים ניטור ומעקב קפדני, כגון הפרעות קצב, אי ספיקת לב או תעוקה בלתי יציבה.
כמו כן, מאושפזים  חולים לאחר צנתור לב טיפולי, לאחר בדיקה אלקטרופיזיולוגית של הלב (בדיקת מערכת ההולכה החשמלית של הלב) וטיפול בגלי רדיו להפסקת הפרעות בקצב הלב, מטופלים אשר בגופם הושתל קוצב או מפעם (דפיברילטור) וחולים הזקוקים להיפוך קצב חשמלי.
לאחר ההתמודדות בשלב החד של המחלה, מושם דגש על איתור, זיהוי וטיפול בגורמי הסיכון במטרה להקטין נזקים נוספים אפשריים בעתיד. במהלך האשפוז ביחידה, מתחילים החולים בתהליך שיקום הדרגתי כדי לאפשר להם להתאושש ולחזור לחייהם השגרתיים. לאחר השחרור, מוזמנים החולים להמשך התהליך במכון לשיקום חולי לב בהדרכת צוות מקצועי.
הצוות הרפואי עובד בתיאום מלא עם כל רופאי המערך הקרדיולוגי בבית החולים לקביעת הטיפול המומלץ ביותר למאושפזים. מדי יום נערך דיון קליני אודות כל המטופלים המאושפזים בהשתתפות רופאים מהתחומים השונים של הקרדיולוגיה ומומחים מתחומים אחרים על פי הצורך.
 

מיקום המערך


בנין האשפוז 100 קומה 1


 

מנהלת לשכת המערך

אורנה טובול


טלפון

08-6745870 

מנהל טיפול נמרץ לב

ד"ר ולדימיר שליאכובר

אחות אחראית

חיה אבינועם

 

טלפון

08-6745698/699

 

פקס


08-6745431

דואר אלקטרוני :
[email protected],     [email protected]

 לראש הדף


הדפס
עבור לתוכן העמוד