המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

צילום והדמיית רחם וחצוצרות בטכנולוגיה חדשה

בשורה לנשים מאזור הדרום: צילום והדמיית רחם וחצוצרות בטכנולוגיה חדשה – ללא קרינה, באולטרה-סאונד, באופן פשוט ונוח, ובמקסימום דיוק

מנהל המרכז הרפואי ברזילי, פרופ' יניב שרר: "המרכז הרפואי ברזילי מחויב לתושבי האזור, ומתוקף כך אנו משלבים טכנולוגיות חדשות, מהמתקדמות בעולם, כדי לשפר הן את איכות הבדיקות והטיפולים, והן את רמת הנוחות ושביעות הרצון של המטופלים. הבדיקה החדשה שהכנסנו למערך הגינקולוגיה משלבת טכנולוגיה חדישה ומוכחת, והיא מעניקה מקסימום איכות ודיוק, במינימום אי נוחות".

הבדיקה החדשה, שמתבצעת במערך למיילדות וגינקולוגיה, בראשות פרופ' אייל ענתבי, מאפשרת קבלת אינפורמציה אמינה על תקינות חלל הרחם והחצוצרות - ללא צורך בהזלפת חומר המבוסס על יוד וללא שימוש בקרינת רנטגן, כפי שנעשה בבדיקת צילום רחם עד היום. כמו כן, בעת הבדיקה מתקבל מידע רב על אברי האגן השונים.

ד"ר גדי ליברטי, מנהל יחידת אולטרסאונד-מיילדות וגינקולוגיה: "הבדיקה מאפשרת את הדגמת חלל הרחם על ידי הזלפת מים פיזיולוגיים ('סליין'), ואת החצוצרות בעזרת תכשיר בשם EXEM FOAM. פענוח הבדיקה נעשה על ידי הרופאים המבצעים שלנו, והוא כולל מתן תשובה כתובה ומפורטת לרופא המטפל מיד בתום הבדיקה".

יתרונות הבדיקה:
▪️בדיקה ללא קרינה או שימוש בתכשיר מבוסס יוד.
▪️הפחתה ברמת הכאב ביחס לצילום רחם.
▪️אחוז דיוק ואבחנה גבוהים.
▪️פעולה פשוטה וקלה.

 

לפרטים נווספים וקביעת תור נא לפנות אל גב' איילה לוי 08-6745330

הדפס
עבור לתוכן העמוד