המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

שירותי אורתופדיה אונקולוגית, לטיפול רחב היקף בגידולים בשריר ובשלד

חדש במרכז הרפואי ברזילי (ובאזור הדרום): שירותי אורתופדיה אונקולוגית, לטיפול רחב היקף בגידולים בשריר ובשלד

השירות החדש יינתן על ידי צוות רופאים רב תחומי, במענה טיפולי רחב ומקיף, בשיטת "360 מעלות": מנתחים מומחים באורתופדיה אונקולוגית, מומחים לאונקולוגית מבוגרים, רדיולוגים מומחים בהדמיה של שריר ושלד ומומחה לפתולוגיה של גידולי שריר ושלד.

מנהל המרכז הרפואי ברזילי, פרופ' יניב שרר: "אני שמח לבשר שהמרכז הרפואי ברזילי הוכר בימים האחרונים, על ידי משרד הבריאות, כמרכז הרפואי שיעניק שירותים אורתופדיים-אונקולוגיים לכל אזור הדרום - מגדרה ועד העיר אילת. בכך מנגיש ברזילי  שירותי אורתופדיה-אונקולוגית מתקדמים, ובכלל זה אבחון וטיפול בסרטן עצם או ברקמה רכה, על ידי סגל רפואי מהטובים במדינה, תוך גיבוש תכנית טיפול מותאמת אישית".

 

רופאי השירות החדש, בניהול פרופ' יהודה קולנדר (לשעבר מנהל היחידה הארצית לאורתופדיה אונקולוגית באיכילוב), יחד עם המערך האורתופדי של ברזילי - בניצוחו של פרופ' רונן דבי, מתמחים במגוון רחב של שיטות ניתוחיות לכריתת גידולים (בעצם, בסחוס, או ברקמה רכה), כולל שחזורי עצם, מפרקים ורקמות רכות, במטרה לשמר את מירב התפקוד האפשרי.

אורתופדיה-אונקולוגית עוסקת בגידולים של השריר והשלד: העצמות והרקמה הרכה שסובבת אותם: שרירים, שומן, עצבים, כלי דם, גידים, וסחוסים.

בשל הנדירות היחסית של גידול עצם ורקמה רכה, בהשוואה לסוגים אחרים של סרטן, מספר המומחים באורתופדיה אונקולוגית מצומצם – מסיבה זו, טיפול אצל רופא מומחה בתחום מגדיל משמעותית את הסיכוי לקבל טיפול מיטבי.

מצבים רפואיים להם המרכז הרפואי יעניק שירות:
▪️גידולים שפירים וממאירים: גידולי עצם, סרטן העצמות, גידולים של רקמות רכות, סרקומה.
גידולים ממאירים משניים (גרורות).
▪️מחלות דמוי-גידוליות (דלקות או מצבים שלאחר חבלה).
▪️מצבים שדורשים ניתוחים קיצוניים, גם במקרה של מחלות לא-גידוליות, כגון זיהומים קשים ופגיעות לאחר תאונה.
▪️מרפאת מעקב לחולים אחרי ניתוח או טיפולים אחרים.

הדפס
עבור לתוכן העמוד