המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

החיסון הישראלי לקורונה המרכז הרפואי ברזילי נבחר להשתתף בשלב השני והמורחב

החיסון הישראלי לקורונה המרכז הרפואי ברזילי נבחר להשתתף  בשלב השני והמורחב

החיסון הישראלי לקורונה: המרכז הרפואי ברזילי נבחר להשתתף בשלב השני והמורחב של הניסוי בחיסון שפיתח המכון למחקר ביולוגי

המרכז הרפואי ברזילי באשקלון יהיה בית החולים המרכזי בדרום, שבו יקיים המכון הביולוגי את הניסוי ואחד משמונה מרכזים רפואיים נבחרים ברחבי הארץ שבהם יחוסנו כ-1,000 מתנדבים במסגרת השלב השני של הניסוי.

במרכז הרפואי ברזילי החלו להיערך לביצוע הניסוי שצפוי להתחיל במהלך חודש דצמבר בכ-150 מתנדבים, בהתאם להנחיות המכון למחקר ביולוגי. בתחילת השבוע הקרוב יגיש ברזילי את פרויקט החיסון לאישור ועדת הלסינקי - הוועדה האתית העליונה של המרכז הרפואי ברזילי.

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי, ברך על הבחירה בברזילי ואמר: "המרכז הרפואי ברזילי נערך מבעוד מועד כדי לתרום את חלקו בניסוי פורץ הדרך של המכון הביולוגי ולהעניק מקסימום תנאים שיאפשרו את הרחבת הניסוי לקהלים רחבים ומגוונים, כאן אצלנו. ברזילי הוא בית של חדשנות רפואית. אני מבקש להודות למנהל המכון, הפרופ' שמואל שפירא, על האמון, ולחזק את ידי צוותי המחקר בברזילי, בראשות פרופ' שלמה מעין. אני תקווה שהחיסון יתרום במהרה לסיום המגפה".

פרופ' שלמה מעין, ראש צוות המחקר בברזילי: "בשבילי זו סגירת מעגל: לפני 40 שנה טיפלתי במאות נפגעי מגפת האיידס בארה"ב ובישראל, אך החלום של חיסון לנגיף לא התגשם. כיום, תוך פחות משמונה חודשים מפרוץ המגיפה, אני נרגש לראות כיצד קידמה מדעית ישראלית ייצרה חיסון לקורונה, ורבים סיכוייו להצליח".

לפרטים נוספים: עמוס שביט, דובר ברזילי, 052.4714632

הדפס
עבור לתוכן העמוד