המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

מענה אישי, מקיף ומתקדם לטיפול בסרטן השד, בהובלת ד"ר דניאלה כץ

ד"ר דניאלה כץ

דש במרכז הרפואי ברזילי: מענה אישי, מקיף ומתקדם לטיפול בסרטן השד, בהובלת ד"ר דניאלה כץ - המנהלת החדשה של המכון האונקולוגי

בנוסף: מרכז מצוינות לטיפול בסרקומות – בשיתוף פרופ' יהודה קולנדר, מנהל תחום אורתופדיה אונקולוגית

המכון האונקולוגי של המרכז הרפואי ברזילי מתפתח ומשפר את שירותיו הרפואיים, בהובלת מנהלת חדשה - ד"ר דניאלה כץ.
ד"ר כץ מביאה איתה ניסיון רב כמומחית באונקולוגיה, אותו רכשה בבית חולים מהמובילים בעולם לסרטן (מ.ד. אנדרסון ביוסטון טקסס), ושנים ארוכות כאונקולוגית בכירה בהדסה ובאסף הרופא.
ד"ר כץ מובילה תפיסה מקצועית של רפואה מותאמת אישית בסרטן שד, על בסיס המחקרים הכי עדכניים בתחום ובדיקה גנטית של הגידול, ובהתאם לצורך מתן טיפול מותאם לפי סוג המוטציה הגנטית (לא בהכרח לפי סוג הסרטן).
ד"ר כץ פרסמה מעל 25 מאמרים בתחום סרטן השד והסרקומה, עמדה בראש כ-15 מחקרים קליניים ובמסגרת תפקידה תפעל בין היתר להציע למטופלים במרכז הרפואי ברזילי תרופות חדשות במסגרת מחקרים קליניים בשלבים מתקדמים.

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי: "המרכז הרפואי ברזילי ממשיך את תנופת ההתחדשות ושיפור השירותים הרפואיים, למען מאות אלפי תושבי האזור, ומגייס לשורותיו אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם. כאונקולוגית בכירה, ובזכות ניסיונה העשיר, תרחיב ד"ר דניאלה כץ את השירותים הרפואיים של המכון האונקולוגי, בדגש על מענה מותאם אישית במקרים של סרטן שד וסוגי סרטנים נוספים, ובשיתוף פעולה עם יתר הגורמים הכירורגים של המרכז הרפואי".

ד"ר דניאלה כץ: "אני שמחה להצטרף לצוות המוביל של המרכז הרפואי ברזילי, ובכוונתי להביא לידי ביטוי את הידע והניסיון שלי, לרווחת מטופלי האזור. אני רוצה לשים את האונקולוגיה בברזילי על המפה, עם מחקרים קליניים מתקדמים, ועם הנגשת תרופות חדשות שעדיין לא בסל אבל כבר הוכיחו יעילות במסגרת מחקרים קליניים. בכוונתי להעצים את חווית המטופל ולהעניק שירותי רפואה מקיפים, שיכללו את כל היבטי הטיפול, ובכלל זה התייחסות מעמיקה לתופעות הלוואי".

הדפס
עבור לתוכן העמוד