המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

הושקה מעבדת IVF מחודשת, שמאובזרת במכשיר אמבריוסקופ

שירותי יחידת ההפריה החוץ גופית (IVF) של המרכז הרפואי ברזילי עולים קומה: הושקה מעבדת IVF מחודשת, שמאובזרת במכשיר אמבריוסקופ, המתקדם ביותר בתחום - אינקובטור לגידול עוברים המאפשר צילום ומעקב בזמן אמת אחר התפתחות העוברים, בתנאים אופטימליים וללא צורך בהוצאם וחשיפתם לסביבה חיצונית

מעבדת ה-IVF של המרכז הרפואי ברזילי עברה למשכן חדש, והיא בנויה כחדר סטרילי שמאובזר בציוד המתקדם ביותר שיש ומחובר למערכות בקרה מתקדמות. המעבדה המחודשת עומדת בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים ביותר שלISO9001  ושל משרד הבריאות, ובהתאם לדרישות תקן ה-JCI.
עם מעבר, התחדשה המעבדה במכשיר אמבריוסקופ מתקדם, שמאפשר גידול עוברים באופן מבוקר ובתנאים אופטימליים - ללא צורך בהוצאם. בנוסף, לאחרונה החלה המעבדה לקחת חלק בניתוחי IVA-In Vitro Activation היחודיים, שנותנים מענה לנשים עם רזרבה שחלתית נמוכה. זוהי התערבות ניתוחית בה עוברת השחלה שפעול והשתלה בבטן האישה.

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי: "המרכז הרפואי ברזילי מיישם תכנית חומש לשיפור כלל השירותים הרפואיים, ובתוך כך אנו מחדשים ומשפרים את שירותי היחידה להפריה חוץ גופית ולפריון. לצד המעבדה החדישה והמובילה בתחומה, היחידה המחודשת מעניקה יחס אישי ומענה מקיף שכולל במקום אחד את כל תהליך הפריון, במרחב נעים ומזמין, עם הציוד הטכנולוגי הכי מתקדם שיש ועם התייחסות רגשית ונפשית".

ד"ר בוז'נה סער ריס, מנהלת היחידה: "המעבדה משדרגת את איכות שירותי ה-IVF שלנו, שכוללים שירותי שימור פוריות (מסיבות רפואיות או מתוך רצון לשימוש עתידי), שאיבה והחזרת עוברים במקום אחד ובלי צורך להתרוצץ, צוות אחד שמלווה את האישה או את הזוג לאורך כל הדרך, בדיקת איכות הזרע והשבחתו, וכן חדרי ניתוח מתקדמים, עם הטכנולוגיה הכי חדשה שיש. בנוסף, אנו פועלים באינטגרציה עם מערך המיילדותי של ברזילי, ומעניקים הדרכה וליווי, לאורח חיים מותאם הריון ולידה".

מעבדת ה-IVF של ברזילי מציעה את כל מגוון הטכנולוגיות הקיימות לטיפול בזוגות עם בעיות פריון:
▪️הפריית ביציות בשיטת הזרעה או בשיטת מיקרומניפולציה.
▪️גידול עוברים במערכת אמבריוסקופ.
▪️הערכת עוברים ובחירת העובר המוביל.
▪️החזרת עוברים לרחם המטופלת.
▪️הקפאת עוברים והפשרתם.
▪️הקפאת ביציות לשימור פוריות על רקע סוציאלי או רפואי והפשרתן.
▪️אבחון גנטי PGD עבור זוגות הנשאים למחלות גנטיות.
▪️תרומת ביצית בארץ.
▪️הקפאת זרע וחיזוק פוריות הגבר.

הדפס
עבור לתוכן העמוד