המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

הקורונה של ברזילי פועלת (גם בימים אלה) סביב לשעון, 24 שעות ביממה

הקורונה של ברזילי פועלת (גם בימים אלה) סביב לשעון, 24 שעות ביממה

לאחר שנה של פעילות, מעל 45,000 בדיקות קורונה, ועבודה רציפה סביב השעון, 7 ימים בשבוע:
משרד הבריאות העניק תעודת הוקרה למנהלת מעבדת הקורונה של המרכז הרפואי ברזילי - דיאנה רויף קמינסקי

ראש חטיבת בתי החולים במשרד הבריאות, ד"ר דודו דגן, העניק השבוע תעודת הוקרה ייחודית לדיאנה רויף קמינסקי, מנהלת המעבדה למיקרוביולוגיה של המרכז הרפואי ברזילי, שבשנה האחרונה הוסבה למעבדת קורונה. בתעודה נכתב בין היתר: "כאות על בחירתה כאחת מ-30 הנשים המובילות והמשפיעות לשנת 2021 ברשת המרכזים הרפואיים הממשלתיים".
מיד עם פרוץ מגפת הקורונה, במארס 2020, הוסבה המעבדה למעבדת זיהוי נגיף הקורונה, והחלה להעניק שירותי זיהוי של הנגיף עבור היחידות השונות של המרכז הרפואי ברזילי. מעבדת הקורונה של ברזילי פועלת (גם בימים אלה) סביב לשעון, 24 שעות ביממה, נותנת מענה מהיר עבור בדיקות דחופות של המיון (תוך שעה), ועד כה ביצעה מעל 45,000 בדיקות קורונה.

 

  פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי, הודה לראש חטיבת בתי החולים במשרד הבריאות, ד"ר דודו דגן, העניק היום (ה') את תעודת ההוקרה לדיאנה רויף קמינסקי ואמר: "לצד לוחמי הקורונה של ברזילי, במחלקות האשפוז, במיון, ביולדות ובכירורגיה, מעבדת הקורונה בראשות דיאנה רויף קמינסקי היא דוגמה ומופת למצוינות – כבר מעל שנה, ביום ובלילה, בחגים ובימי חופש, עובדים צוותי המעבדה ללא לאות, בתוך תחושת שליחות ומחויבות עמוקה, כדי לאפשר לבית החולים לנהל את המערכה, לבודד מיידית את מי שצריך לבודד, ולקבל החלטות ניהוליות בהסתמך על תוצאות מעבדה מהימנות, מדויקות ומהירות. יישר כח!!!"

 

 

בתמונה: מעבדת  הקורונה,

ד"ר דיאנה רויף קמינסקי מקבלת את תעודת ההוקרה ממנהל המרכז הרפואי ברזילי, פרופ' יניב שרר

הדפס
עבור לתוכן העמוד