המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

ראש עיריית אשקלון הענקת אות הוקרה למחלקות הקורונה

 

אחרי שבועות של מאבק בנגיף הקורונה נפגש היום ראש העיר, תומר גלאם עם מנהלי מחלקות הקורונה במרכז הרפואי 'ברזילי' באשקלון והעניק להם אות הוקרה.

 

המפגש נערך במרכז הרפואי ברזילי במהלכו העניק ראש העיר למנהלי מחלקות הקורונה השונות לוח זכוכית עם ברכת הוקרה ומילים חמות על עבודתם הקשה במהלך השנתיים האחרונות.

במפגש נכחו מנהל המרכז הרפואי  פרופ' חזי לוי, הנהלת המרכז הרפואי, הנהלת הסיעוד, מנהלי מחלקות הקורונה והאחיות האחראיות, צוות חדר מיון וטיפול נמרץ .
ראש העיר הודה להם ולצוותים הרפואיים ככלל על פועלם הקשה, על הטיפול המסור, המקצועי, החם והאנושי שהעניקו למטופלי הקורונה. "הצוותים הרפואיים, האחיות והאחים ועובדי המנהלה במחלקה - המלאכים בלבן, הם סמל ומופת לכל העוסקים בהצלת חיים. בשמי ובשם תושבי אשקלון תודה לכם על הכל״, הוסיף ראש העיר.

מנהל המרכז הרפואי, פרופ' חזי לוי: ״אני מודה לראש העיר ולהנהלת עיריית אשקלון שמצאו לנכון להביע הוקרה לצוות בית החולים על טיפול מסור ומקצועי שניתן מאז מרץ 2020 ועד עצם הרגע הזה לחולי קורונה. אני מקדיש את מגן ההוקרה לכל צוותי בית החולים בכל התפקידים ובכל המקצועות על מסירות אין קץ ואהבת האדם״.

הדפס
עבור לתוכן העמוד