המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

הדרכה שנתית לנוהגי רכב תפעולי

                                                                                                         
כמידי שנה בחודש דצמבר כל נוהגי הרכב התפעולי מתכנסים להדרכת נהיגה המטרה, להקנות ידע ולרענן נהלים. השנה היה לנו הכבוד לארח שוב במרכז הרפואי את רפ"ק אמנון לוי, בעבר קצין פיקוח תנועה במרחב דרום שפרש לגמלאות. ההדרכות התקיימו בשלושה סבבים וזאת כדי לא לפגוע למהלך תקין של יום העבודה.


מר מישל דיין, סגן מנהל אדמיניסטרטיבי פתח את יום ההדרכה והדגיש בפני העובדים את חשיבות היום, חשיבות הבטיחות ותפעול נכון של הרכבים התפעוליים. ביקש לקדם תרבות לנהיגה בטוחה ובמידת הצורך להעיר לנהיגה בטוחה.


מר דוד תורג'מן, קב"ט המרכז הרפואי התייחס לאכיפה ומשמעת וביקש להישמע לכללים ולהנחיות כמו"כ ציין בפני העובדים כי ביה"ח מרושת במצלמות וניתן לראות ולשחזר אירועים חריגים שצריכים טיפול משמעותי.


מר שחר עזרן, סגן מנהל המשק הציג בפני העובדים את התאונה שנפגע בה בדרך והתייחס להיסח הדעת בזמן הנהיגה ומהם הגורמים והמסקנות שמביאים להיסח הדעת.


מר ישראל נגוסה, סגן קב"ט המרכז העביר מסר ברור לעובדים לנהיגה נכונה: נבצע אכיפה לנהיגה נכונה, סימון ותמרור כבישים, לא ניתן לשטוף רכבים אישיים במתחם ביה"ח נגדיר מיקום לשטיפת רכב, השימוש בפלאפון בזמן הנהיגה, נקודות עגינה לרכבים ועוד.


מר ניקי נוימן, מנהל התחבורה התייחס לתאונה עם הרכב התפעולי בביה"ח אסף הרופא, שימוש בנייד בזמן הנהיגה, תאונות הדרכים ועוד. שימרו על חייכם ואל תסכנו חיים..


רפ"ק אמנון לוי, קצין פיקוח תנועה מחוז דרום במשטרת ישראל שפרש לגמלאות התייחס לתאונות הדרכים והגורם האנושי הוא מס' אחד לתאונות בדרכים. עוד טען כי רוב התאונות נגרמות בדרך הביתה ואחרי שעות העבודה "אם שותים לא נוהגים". בנוסף, התייחס למס' הנוסעים ברכב כמניין החגורות בטיחות ברכב. .נהיגת רכב תפעולי מחוץ לשטח התפעולי הינה עבירה על החוק והזכות לשוטר לעצור את הרכב מתנועה.


יאיר ערוסי, הממונה על הרכבים התפעוליים הציג בפני העובדים מצגת לנהיגה נכונה: הגברת המודעות לניהול ושימוש נכון והמשך פיתוח ואחזקה של מערך הרכבים התפעוליים. בסיום ההדרכות חולקו ההיתרים לשנת העבודה 2022.


בהזדמנות זו מרגיש הצורך והחובה להודות לכל אחד ואחד שהוזכרו לעיל ולקחו חלק בהדרכה בזכותכם הרמנו הדרכה מקצועית וזאת יעידו העובדים שהשתתפו בהדרכה.      

     
סבב ההדרכות עבר בהצלחה רבה.

 

 

 

הדפס
עבור לתוכן העמוד