המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
חדש בברזילי- המידע הרפואי שלך באפליקצית "אפולו"
ההתחברות קלה ופשוטה , לאחר הורדת האפליקציה, ניתן להתחבר לקבלת המידע הרפואי במהלך האשפוז או אחריו , באמצעות מספר תעודת הזהות שלך ומספר הטלפון הרשום במרכז הרפואי ברזילי
להתנדב למרכז הרפואי ברזילי
בברזילי מגוון רחב מאוד של תחומי התנדבות, המסייעים רבות לצוותים הרפואיים ולמטופלים. אנו רואים בהתנדבות ערך חברתי עליון ומבטיחים להעניק לך תחושת סיפוק וערך מוסף בעשיית ההתנדבות.
מעבר המכון להתפתחות הילד באופן זמני
בימים אלו אנו המכון להתפתחות הילד מקבל קהל בקומה 2, בבניין החדש באשפוז יום ילדים. לצורך יצירת קשר עם המכון, טלפון: 0505044210. שעות המענה 08:00-12:30. דואל: הילה חורי [email protected]
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

מערך עיניים בקהילה

 

ביום היציאה מהסגר הראשון בשנת 2020, רופאי מערך העיניים יצאו ממתחם בית החולים לקהילה, על מנת להנחות את הסוחרים כיצד עליהם להתנהל בצורה שתשמור על לקוחותיהם ועל עצמם מפני הידבקות בווירוס הקורונה. היה זה מפגש מרגש ובלתי אמצעי של צוותי הרפואה עם הסוחרים והתושבים בשוק של אשקלון.
הדבר נעשה כחלק מתפיסת עולמנו שרפואה לא חייבת להתנהל בתוך המוסדות הרפואיים ומותר לה והיא אף חייבת, ללכת אל הקהילה אותה היא משרתת.  באופן זה ראינו לנכון להוריד את מפלס הפחד והחשש ולאפשר חזרה בטוחה יותר לחיים נורמליים.

 

 

  

 

  

הדפס
עבור לתוכן העמוד