המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

חדש במכון ריאות- מסלול מהיר לברור של ממצאים החשודים כגידולים / ממאירות

חדש במכון ריאות-  מסלול מהיר לברור של ממצאים החשודים כגידולים / ממאירות

מרפאת ריאות לאבחון מהיר
האם יש חשד לגידול של הריאה? 
אין זמן לבזבז! במערך הריאות של ברזילי נבצע את הבדיקות הנדרשות במקצועיות ובזריזות, כדי להתחיל בטיפול מתאים בהקדם האפשרי !
שרות חדש: מסלול מהיר לברור של ממצאים החשודים כגידולים / ממאירות
פגישה עם רופא בכיר לבניית תכנית לברור ולקביעת תורים לבדיקות השונות תוך ימים ספורים מרגע הפנייה.


סרטן הריאה הינו הסרטן הקטלני ביותר בגברים ובנשים. אבחון וטיפול מוקדמים ע"י צוות רב תחומי הינם בעלי חשיבות עליונה להצלחת הטיפול.
גילוי של ממצא חשוד בבדיקת הדמיה כרוך בלחץ רב עבור המטופל, אשר מופנה להמשך ברור ע"י גורמים שונים במקומות שונים, עובדה המוסיפה לחוסר הוודאות ולחרדה של המטופל ושל בני משפחתו. לעיתים יש חשיבות גבוהה לביצוע של הבדיקות השונות בסדר מסוים, וכמובן יש יתרון גדול לתכלול של הברור במרכז אחד על מנת לשפר את הרצף הטיפולי בין הגורמים המטפלים השונים, וכן על מנת לחסוך למטופל ביורוקרטיה, זמן המתנה ובדיקות מיותרות או חוזרות.
השירות נועד לתת מענה למטופלים עם ממצאים החשודים לממאירות, והזקוקים לבירור מהיר, מקצועי ויעיל תחת קורת גג אחת, ומבלי לאבד זמן יקר על המתנה. המטופל יקבל מענה ע"י רופא בכיר תוך ימים ספורים מהפניה למרפאה. לאחר הערכה ראשונית, תקבע תכנית ברור ויקבעו תורים בזמינות גבוהה לבדיקות הנדרשות. לאחר קבלת תשובת הבדיקה הפתולוגית תתקיים ישיבה רב תחומית בהשתתפות אונקולוגים, רדיולוגים, רופאי ריאות ורופאי כירורגית חזה, במהלכה מתקבלת החלטה על לגבי סוג הטיפול המתאים לחולה בהתאם לדרגת ההתפשטות של מחלתו. אנו שואפים לסיים את השלב של האבחנה והחלטה לגבי טיפול בסרטן ריאות תוך שבועות בודדים מרגע הפנייה.
המרכז לאבחון מהיר מתחייב לספק למטופל שרות מקצועי מהשורה הראשונה החל משלב האבחנה, המשך הטיפול, ומעקב מרפאתי קצר וארוך טווח. בבסיס הפעלת המרכז שיתוף פעולה הדוק בין מומחי בית החולים בתחומים הרלוונטיים לחולים עם סרטן הריאה.
יש לפנות אלינו במייל ולצרף את המסמכים הרפואיים המתאימים (ממצאי הדמיה, מכתב הפנייה מרופא וכו').
מייל: [email protected]
לבירורים ומידע נוסף ניתן להתקשר 08-6745465

הדפס
עבור לתוכן העמוד