המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

מרפאת האנדומטריוזיס במרכז הרפואי ברזילי

השבוע הגיעו איה, המנכ"לית השותפה שלנו ואביבית, חברת הועד המנהל שלנו, לביקור משמח במיוחד במרפאת האנדומטריוזיס בהמרכז הרפואי ברזילי Barzilai Medical Center, במסגרת סדרת הפגישות שאנו מקיימות במרפאות האנדומטריוזיס הציבוריות ברחבי הארץ. בפגישות אלו אנו שומעות על היצע השירותים במרפאה, מביאות קולות וצרכים מהשטח וחושבות על שיתופי פעולה, יוזמות ומענים נוספים עבור קהילת האנדומטריוזיס.

פגשנו את ד"ר אחמט נמזוב, מנהל המרפאה, ואת שאר הצוות המופלא שלו. כל אחד ואחד מהאנשי הצוות היו ידידותיים, קשובים, פתוחים לרעיונות, צמאים לשמוע את הצרכים מהשטח ומלאי מוטיבציה. צוות שרואה אל מול עיניו את המטופלת, ושואף לתת טיפול מולטידיסיפלינרי איכותי ומקיף ככל האפשר.

 


שוחחנו על הצרכים השונים, הצפנו רעיונות ויוזמות וכמובן - על הדרך תלינו את שלטי "סימני זיהוי לאנדומטריוזיס ואדנומיוזיס" שלנו ברחבי בית החולים.
כל-כך לא מובן מאליו!

זוהי הפגישה השלישית שלנו (לאחר פגישה עם ד"ר אלעד ברקוביץ במרכז האנדומטריוזיס בשיבא וד"ר זיו צפריר במרפאת האנדומטריוזיס בקפלן), ואנחנו מתרגשות להמשיך ולהביא את קולה של הקהילה לכל אחת מהמרפאות בישראל.
תודה רבה לצוות מרפאת האנדומטריוזיס בברזילי: מנהל חטיבת נשים ויולדות פרופ' אייל ענתבי, ד"ר אחמט נמזוב, פרופ' גמר, ד"ר ליברטי, ד"ר מאש, ד"ר שווקי וד"ר ריס סער בוג'נה.

הדפס
עבור לתוכן העמוד