המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

ביקור נשיא המדינה יצחק הרצוג במרכז הרפואי ברזילי

ביקור נשיא המדינה יצחק הרצוג במרכז הרפואי ברזילי

היום התקיים במרכז הרפואי ברזילי ביקור של כבוד נשיא המדינה מר יצחק הרצוג ומנכ"ל משרדו, מר אייל שויקי.
לביקור הצטרף מר תומר גלאם, ראש עיריית אשקלון, גב' סופה ביילין, מ"מ ראש העיר, הנהלת המרכז הרפואי, צוותי רפואה, סיעוד, שירות סוציאלי ומנמ"ש.

הנשיא שמע סקירה מפי מנכ"ל המרכז הרפואי, פרופ' חזי לוי, על היקף פעילות ביה"ח בתחומים שונים ופרויקטים שונים לפיתוח השירות הרפואי, בתשתיות ובטכנולוגיה ועל היערכות בית החולים בשיגרה ובחירום,  תוך תיאור האירועים בשנים האחרונות, וכן על הקשיים והלבטים בתפעול בית החולים.
הנשיא קיים שיחה עם צוות בית החולים וביקש לשמוע על אופן תעסוקה, עומסים בעבודה, תחושותיהם, על יחסיהם עם החולים והמלווים, ועל התפוסה הרבה כולל בפרוזדורים.

 

 

הנשיא סייר במחלקה הנוירולוגית החדשה, פגש את צוות המחלקה, שמע סקירה על פעילות המחלקה ועל החידושים, כולל צנתורי מוח. לאחר מכן הנשיא סייר בבניין הכירורגי הממוגן, שכלל סיור בחדר המיון, בבית החולים התת קרקעי ובחדרי הניתוח.
את הביקור סיים הנשיא בטקס הדלקת נרות חגיגית של ארגון "ושמחת" בראשות אבי וריקי לרר, בהשתתפות עובדי ביה"ח, מטופלים, "נוער אשקלון", ומבקרים.

הנשיא ציין בהתלהבות רבה את השינוי שבית החולים עבר בשנים האחרונות וההתקדמות שלו מהביקור האחרון במבצע צוק איתן בשנת 2014.

 

 
נשיא המדינה אמר לאחר הדלקת נרות החנוכה: ״מה שהופך את בית החולים הזה לאחד הטובים בארץ זה האנשים הנפלאים שפועלים פה יום-יום, שעה-שעה. אני מאחל למנהל המרכז שימשיך להגשים את החלומות שמסייעים לכל החולות והחולים באיזור.
 
אני רוצה להודות לעמותת "ושמחת"- תמיד נפלא לראות את הנתינה, האהבה והעשייה למען כלל ישראל, למען החולות והחולים וכמובן למען העיר אשקלון וסביבתה. מי יתן והמקום הזה יעלה, יפרח ויצליח.״

 

 

פרופ' חזי לוי: "ביקורו של נשיא המדינה המכובד היה מאוד חשוב וחיזק אותנו. הנשיא וראש העיר עמדו מקרוב וציינו את התמורות החיוביות שנעשו בבית החולים בשנים האחרונות ושמעו על השינויים הן בתשתיות והן בתהליכים לטובת תושבי העיר. הנשיא ציין גם את מחוייבות הצוות של בית החוליםו הודה לבית החולים על הטיפול המרגש. לבסוף הדלקנו גם נרות וציינו את האור הרב שהביא ביקור זה לכל צוות בית החולים."

הדפס
עבור לתוכן העמוד