המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

טקס פתיחת מכון הלב החדש במרכז הרפואי ברזילי

cיום, יום שלישי ה-05/09/2023, התקיים טקס פתיחת מכון הלב החדש במרכז הרפואי ברזילי.
במעמד המרגש השתתפו התורם מר יוסי דהן ובני משפחתו, מנהל המרכז הרפואי ברזילי פרופ' חזי לוי, ראש עיריית אשקלון מר תומר גלאם, יו"ר עמותת הידידים של בית החולים מר רוני מהצרי, חברי עמותת הידידים, תורמים ואנשי עסקים, צוות המכון ועובדי המרכז הרפואי.

 

מכון הלב  ממוקם בקומה ה-2 של בניין האשפוז וכולל מחלקה לטיפול נמרץ לב ומחלקת לב ביניים. זוהי סנונית ראשונה להמשך הקמת מערך קרדיולוגי חדיש, מודרני ומתקדם. המערך הקרדיולוגי מכיל 7 יחידות הכוללות את יחידת הצנתורים בראשותו של ד"ר ג'עפרי ג'מאל, יחידת האלקטרופיזיולוגיה בראשותו של ד"ר ולדימיר חלמייזר, יחידת טיפול נמרץ לב בראשותו של ד"ר ולדימיר שליאכובר , יחידת לב ביניים בראשותו של ד"ר ויטלי שקלובסקי , יחידת הדמיית הלב בראשותו של ד"ר פילץ קסאביר, יחידת שיקום הלב בראשותו של ד"ר דימטרי נמיק וצור קסטל ויחידת המחקר בראשותם של ד"ר דרוזניקוב טטיאנה ופילץ קסאביר.
כל 7 היחידות של המערך הקרדיולוגי עובדות בסינרגיזם מדהים, כל אחת היא סרט נע ממוחשב ומדויק עבור כל מטופל.

 

 

 

 

פרופ' חזי לוי, מנהל המרכז הרפואי ברזילי: "בית החולים ברזילי ימשיך להתפתח ולתת מענה רפואי מהטובים ביותר, וכן לספק שירות חדשני ועדכני לקהילה ולכלל התושבים אותם הוא משרת.
מחלות לב הינן השכיחות ביותר והגורם מספר 2 לתמותה. במרכז הרפואי קיים מערך מפואר ומקצועי, הכולל את כל התחומים הנדרשים למניעת מחלות לב ולטיפול ושיקום לכשהמחלות מתרחשות. בעתיד גם נפתח כירורגית לב.
אני מאוד שמח שהקמנו מכון לב מפואר, טכנולוגי ומודרני ואנו מתחילים כעת את בניית קומת הביניים אשר תשלים את המכון.
אני מודה מעומק הלב למר יוסי דהן ובני משפחתו, למר רוני מהצרי, יו"ר עמותת הידידים ולחברי עמותת הידידים שמסייעת לפיתוח בית החולים, לכל מערך הלב המפואר והמקצועי בראשותו של פרופ' חיים יוספי, שנולד בעיר אשקלון ומשרת את תושבי העיר. תודה למר תומר גלאם, ראש עיריית אשקלון, אשר מסייע למרכז הרפואי ברזילי, לעובדי בית החולים על הסבלנות, הנחישות והעבודה המצוינת לאורך השנים.
אני מאחל שנה טובה ובריאה לכל התושבים ולכל עובדי המרכז הרפואי ברזיל ומאחל שלא ניקח ללב יותר מידי"

פרופ' חיים יוספי, מנהל המערך הקרדיולוגי: כמה סמלי שדווקא כעת לפני ראש השנה אנו פותחים את המחלקות החדשות שתרמת.
פרשת השבוע "כי תבוא" מצווה עלינו להפריש מעשר למי שזקוק לו. 35,0000 תושבי נפת אשקלון זקוקים מאוד לתרומה הענקית שלך, בעיני ובעיני הצוות זה לא מובן מאליו! אנו נוכל להמשיך ולהשתמש במחלקות שבנית לנו כדי להגשים חלום נוסף והוא פתיחת ניתוחי לב כאן, בברזילי. מטופלים לא יצטרכו לכתת רגליים למרכז הארץ עם כל המשפחה כדי לעבור ניתוח לב. המנתחים הטובים ביותר יגיעו לכאן והאמת שהם כאן עכשיו עמנו, פרופ' ינאי בנגל ופרופ' גדעון סהר.
אני רוצה להודות לך יוסי ולבני המשפחה מקרב לב על תרומתך, ולאחל לכם את שנאמר בפרשה "ברוך אתה בבואך וברוך אתה בצאתך". תרומתך מזכירה לכולם בימים אלו שארץ ישראל היפה עוד קיימת ויש את האנשים הטובים באמצע הדרך, את אלו שחושבים כיצד לקדם ולעזור לזולת, וגם כפי שנאמר: "הסכת ושמע ישראל היום הזה נעשית לעם". דהיינו, כך מתנהג עם נבחר, ואתה יוסי, כמו אלי אלעזרא חברי הטוב וכל היושבים פה,  ממלא את כל הקריטריונים הללו, שהופכים אותנו לעם ניבחר. אשרינו שזכינו בך, אתה המודל שלנו לנתינה ולעשייה למען הזולת".

 

 

ראש עיריית אשקלון, מר תומר גלאם: "חנוכת המחלקה החדשה לקרדיולוגיה וטיפול נמרץ לב בברזילי מהווה נקודת ציון חשובה עבור הרפואה באשקלון בפרט ועבור הרפואה הציבורית בכלל. שמח לראות כיצד המרכז הרפואי ברזילי מתחדש כל הזמן ונמצא בתהליך מתמיד לשיפור ושדרוג השירותים הניתנים בו לתושבי אשקלון והסביבה. המהפכה שעבר בית החולים בשנים האחרונות מורגשת היטב בכל תחום ותחום והתוצאות מורגשות בטיפול המקצועי, המסור, הנחוש והאיכותי שניתן לחולים ולמטופלים. אני מודה לכל העוסקים במלאכה ומצפה להמשך שיתוף פעולה פורה, שיניב צמיחה נוספת של המרכז הרפואי ברזילי לרווחת תושבות ותושבי אשקלון״.

הדפס
עבור לתוכן העמוד