המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

הדרכות לנוהגי הרכב התפעולי במרכז הרפואי ברזילי

כמידי שנה בחודש דצמבר מתכנסים כל נוהגי הרכב התפעולי להדרכת נהיגה והשנה ובשל המלחמה ההדרכות נדחו לחודש ינואר.
המטרה היא להקנות ידע ולרענן נהלים השנה, היה לנו הכבוד לארח את כאן במרכז הרפואי  את רס"ם ששון אברהם שוטר במשטרת התנועה באשקלון  שהרחיב לנו את הידע בתחום הנהיגה בכלל והנהיגה ברכב התפעולי בפרט. ההדרכות התקיימו ב- 3 סבבים בימים: ראשון ושני ה- 21-22/1 וזאת כדי לא לפגוע למהלך התקין של יום העבודה.

 

הגב' שמחה בן דוד, ס. מנהל אדמיניסטרטיבי


פתחה את סבב ההדרכות ובראש וראשונה הודתה לעובדים בשם הנהלת ביה"ח על כל ההיענות להעברת המחלקות בזמן המלחמה. בנוסף, העבירה מסר לעובדים בדבר חשיבות הריענון לנהיגה נכונה ואתם הנהגים נמצאים באזור משולב שבו יש תנועה של תחבורה ציבורית, משאיות שפורקות סחורה, תנועה של הולכי הרגל כך, שהסכנות הן מרובות ומחובתכם לציית לחוקים ולכללים עוד התייחסה לסכנות הכרוכות בשימוש בפלא' בזמן הנהיגה. היום הזה הינו יום חשוב לביטחונכם ואיחלה לכולם המשך יום פורה.

 

  

 

מר ניקי נוימן, מנהל התחבורה


התייחס בהרצאתו לחידושים ועדכונים בתקנות ודיני התעבורה. התייחס לשיטת הניקוד החדשה, ובמבט לעתיד לגבי הטסטים שיבוצעו גם במוסכים ולא רק במכוני הרישוי. כיום אין צורך להדביק על שמשת הרכב המדבקה כפי שהיה נהוג בעבר בגמר הטסט. בנוסף, התייחס לתקנה המחייבת מערכת התרעה המחייבת כל נהג עד גיל 4 המסיע ילדים להתקין את מערכת שכחת הילדים ברכב והקנס בגין עבירה זו עומד על 250 ₪ ו- 4 נקודות. עוד התייחס לנוהל 6 – המדבקה ברכב איך אני נוהג ?? השיקול לבטל התקנה בטענה לחוסר יעילות.

 

רב סמל מתקדם ( רס"ם ) ששון אברהם


שוטר במשטרת התנועה התייחס לצבירת הנקודות ועדכן כי עד 16 נקודות נדרש לבצע נהיגה מונעת ומי שצבר 25 נקודות ומעלה הוא נפסל מנהיגת רכב עד להסדרת הנושא מול משרד הרישוי. בנוסף עדכן, כי ניתן להוציא את רישיון הנהיגה ורישיון הרכב בכל סניפי סופר פארם ברחבי הארץ עוד התייחס לנהיגה בשכרות ועדכן כי נהג שנתפס נוהג בשכרות הוא מיד מקבל הזמנה לדין והקנס בגין עבירה זו הינה 15,000 ₪ והרכב עובר לאחסנה במגרש והתשלום בגין האחסנה ע"ח בעל הרכב.

עוד התייחס לעבירה - אי מתן זכות קדימה להולך רגל במעבר החציה ועדכן כי בעבר הנהג היה חייב לעצור את הרכב רק בזמן שהולך הרגל היה מניח את רגלו על מעבר החציה הקנס בגין העבירה עמד על 500 ₪  כיום, הולך הרגל שרק מתקרב למעבר החציה הנהג חייב לעצור מיד ולתת זכות קדימה הקנס בגין עבירה זו עומד על 500 ₪ ו- 8 נקודות.

 

יאיר ערוסי מארגן יום ההדרכה


הציג בפני העובדים מצגת אכיפה, תחזוקה ונהיגה נכונה ובשונה משנים קודמות כל מנהל מחלקה יקבל את ההיתר נהיגה של העובדים במייל ועובד אשר לא השתתף בהדרכה אינו מורשה לנהוג ברכב התפעולי עד אשר ישלים ההדרכה אחריות המנהל לוודא כי כל העובדים במחלקה ישלימו ההדרכה.

 

ההדרכות עברו ובהצלחה רבה.

                                                                                                      

 

   

 

הדפס
עבור לתוכן העמוד